Vaše zboží bylo přidáno do nákupní tašky. Můžete pokračovat v nákupu, nebo přejděte k zaplacení

I MY POMÁHÁME...

Darovali jsme kosmetické produkty Azylovému domU pro matky s dětmi ve Vsetíně.

         

Cítíme povinnost pomáhat ostatním tam, kde je opravdu třeba. V rámci společenské odpovědnosti značka Elysse Natural Cosmetics darovala Azylovému domu pro matky s dětmi ve Vsetíně kosmetiku za vice jak deset tisíc korun. Jednalo se především o dětské sprchové gely a tělová mléka.

Naše produkty jsou na českém trhu zatím nováčkem, a proto se s nimi snažíme aktivně proniknout mezi naše potencionální zákazníky. To se nám daří nejen díky jejich edukování, ale i díky našemu systeu vzorků ZDARMA. V azylových domech nehledáme potencionální zákazníky, ale cítíme potřebu své produkty nabídnout I těm, kteří by si je normálně nemohli dovolit. Věříme, že pokud​ maminky budou spokojené, podělí se o své zkušenosti se svým okolím, například s dětskými lékaři nebo pracovníky sociálních služeb.

Jedná se o kosmetiku, obsahující účinné látky, které dokáží proniknout do tří vrstev kůže, kde bakterie z tukových rezerv ucpávají póry. Činností přírodních živin, minerálů, vitaminů, aminokyselin a enzymů, je stimulováno množení nových buněk a hydratace pokožky. Naše kosmetika hydratuje, tonizuje a má vysoké hojící účinky, které se projevují například i při léčbě lupénky, lehkých popálenin i z chemoterapeutických ošetření, dermatitidy a ekzémů. Jedná se o produkty, které chrání pokožku všem členům vaší rodiny včetně dětí. 

Zapomenuté heslo