Vaše zboží bylo přidáno do nákupní tašky. Můžete pokračovat v nákupu, nebo přejděte k zaplacení

FEMINA.CZ - Napsali o nás

Oblíbený dámský webový portál www.femina.cz objevil originální proceduru omlazování a to pomocí našeho produktu "pleťového séra s hlemýždím extraktem".

Ojedinělý způsob omlazování pleti pomocí hlemýždího extraktu začíná být na českém trhu čím dál tím známější a oblíbenější procedurou. Tato speciální kúra se zakládá na aplikaci pleťového séra s hlemýždím výtažkem. Regeneruje a omlazuje pleť jako žádný jiný produkt.

Přísné vědecké studie prokázaly, že hlemýžď má mimořádné regenerační vlastnosti. Unikátní biologický extrakt ze šneků je určený pro regenraci aknózní pleti.
Toto sérum působí hojivě, antibakteriálně, antioxidačně a proti některým kožním plísním. Krom jiného, obsahuje jak glykoproteinové enzymy, proteoglykany, kyselinu hyaluronovou, tak i antimikrobiální enzymy a různé druhy vitaminů jako např. Vitamin A, B1, B2, B6, B12, C a E. Tyto vlastnosti byly soustředěny do výživného séra, které omlazuje pokožku, zpomaluje stárnutí, výrazně snižuje jizvy a strie, omezuje tvorbu akné, snižuje vady pleti a odstraňuje vrásky.
 
Ještě větším účinek se tento výrobek může pochlubit díky svému přírodnímu složení, které neobsahuje alergenní složky, alkohol ani konzervanty! 
 
 
           

Zapomenuté heslo