Vaše zboží bylo přidáno do nákupní tašky. Můžete pokračovat v nákupu, nebo přejděte k zaplacení

O kosmetice Instituto Espaňol

Ráda bych vám představila zcela novou a kvalitní španělskou kosmetiku značky Instituto Espaňol. Vznikla se záměrem vytvořit kosmetiku pro každého, kdo hledá přípravky pro denní použití, vhodné jak pro normální, tak i citlivou pleť a navíc za příznivou cenu.

Za tímto účelem jsem se rozhodla založit značku Elysse Natural Cosmetics, kdy jsem si během svých studií na Vysoké škole mezinárodního managementu ve Španělsku (Barcelona) tuto specifickou jihoevropskou kosmetiku zamilovala, důkladně vyzkoušela a začala ji sama používat. Postupně jsem produkty začala dovážet domů, nejenom pro rodinu, ale i pro své přátele. Pozitivní reakce z mého okolí a stále větší zájem mne utvrdil v mém rozhodnutí navázat kontakt přímo se španělským výrobcem a dovážet kosmetiku do České a Slovenské republiky.

Hlavní myšlenkou a cílem distribuce této kosmetiky je nejen za dobrou cenu nabídnout tuto kvalitní kosmetiku, ale také pomoci zákazníkům při léčbě kožních onemocnění jako je lupénka, různé druhy ekzémů a dermatitidy. Všechny řady této kosmetiky jsou velmi úspěšné v hojících účincích, např. malých jizev, lehkých popálenin a odřenin, odstraňování počátečních strií a chronických ran. Naprostou samozřejmostí těchto řad jsou DERMATOLOGICKÉ TESTY, které garantují vhodnost použití pro všechny členy rodiny, počínaje kojenci až po suchou a citlivou pleť seniorů. Další výhodou těchto produktů je možnost objednání i ve větších baleních než je na českém trhu běžné. Vhodné jsou tedy i například pro kosmetické salony, prodejny s přírodními produkty, sportovní centra, ale především pro všechny domácnosti ke každodennímu užívání. Kosmetika Elysse je vhodná pro každého, kdo rád vyzkouší něco nového, z řad pleťové a tělové kosmetiky, které se prozatím na našem trhu nevyskytovaly, ale po celé Evropě i světe jsou často vyhledávány.

Věřím, že i vy si tuto kosmetiku brzy oblíbíte.

Miroslava Piknerová
Obchodní ředitelka
Elysse Natural Cosmetics

 

Instituto Espaňol

Španělská společnost "Instituto Espaňol" byla založena již v roce 1903 v duchu jihoevropských tradic výroby parfémů a kvalitní kosmetiky a dodnes, po 110 letech jejího úspěšného fungování, patří mezi významné španělské výrobce tělové a pleťové kosmetiky.

 

I přesto, že jsou jejich produkty velmi kvalitní a oblíbené, nikdy se neodhodlali k větší expanzi na zahraniční trhy mimo Pyrenejský poloostrov.

Mladý a dynamický tým odborníků je hnacím motorem této společnosti. Snoubí se zde tradice původních receptur s nejnovějšími trendy v kosmetickém průmyslu. Evoluce je pravděpodobně klíčové slovo, které nejlépe vystihuje práci tohoto týmu. Instituto Espaňol velmi dbá na dodržování sociálních a environmentálních standardů a to jak při samotné výrobě přípravků, tak i volbou obalových materiálů, které jsou 100% recyklovatelné.

Špičková kvalita výrobků je pro Instituto Espaňol na prvním místě a jasným důkazem je, že výrobky neobsahují tzv. skleníkové plyny, všechny řady jsou bez alkoholu a jsou vyráběné s přírodními živinami. Pomáhají tak udržovat nejen zdravou pokožku bez podráždění, ale zároveň jsou velmi šetrné i k životnímu prostředí aniž by poškozovaly ozónovou vrstvu. Instituto Espaňol testuje všechny své výrobky dermatologicky a NIKOLIV na zvířatech!

 

Zapomenuté heslo