Vaše zboží bylo přidáno do nákupní tašky. Můžete pokračovat v nákupu, nebo přejděte k zaplacení

Pleťový krém proti vráskám 50ml

Pleťový krém proti vráskám 50ml
249,00 Kč
ks Koupit
Skladem: 8 ks
Pleťový krém proti vráskám je vynikající výrobek nové generace, který spojuje blahodárné vlastnosti Aloe Vera s Vitaminem A a Koenzymem Q10 působící proti vzniku vrásek.
Aloe Vera je velmi bohatá na živiny, které dodávají pleti potřebné látky. Silně působí na vymizení jemných vrásek a prasklých žilek. 
Vitamin A urychluje proces mitózy, zvyšuje enzymatickou aktivitu a normalizuje keratinizaci, která podporuje a stabilizuje buněčné procesy obnovy. Regeneruje pokožku od spodní vrstvy: epidermis a dermis se stávají hustší, takže se kůže stává pružnější. Tím redukuje vrásky a jemné linky, pleť se stává pevnější, hydratovanou a vláčnou, dostává čistší vzhled a lepší barvu. Snadno obnovuje buňky, zabraňuje stárnutí, je velmi stabilní a v kombinaci s aktivním komplexem Aloe Vera stahuje kůži a chrání ji tak před volnými radikály a slunečním zářením UVA / UVB.
V průběhu let ztrácí kůže vlhkost a elasticitu, snižuje se její schopnost regenerace a tato revoluční kombinace s Koenzymem Q10 navrací pleti její přirozenou vlhkost a udržuje ji pružnou, jasnou a zdravou. Koenzym Q10 zajišťuje obnovu vaší pokožky, neutralizuje volné radikály, snižuje známky stárnutí a velmi příznivě působí na jaterní skvrny.
 
PŮVODNÍ CENA: 449,-Kč

Zapomenuté heslo